Blog > Komentarze do wpisu

Rejestruj paragony - wygrywaj samochody.. pomysł stołecznego MF

Czym jest ta cała loteria paragonowa?

Jest to propozycja MF mająca nagradzać nas, obywateli za branie paragonów.. wiadomo, że większości nie chce brać się tych śmieci ze sklepu, ale z drugiej strony to jest jedyny dowód sprzedaży umożliwiający reklamacje. A można wygrać ciekawe nagrody choć trochę mało jak na 40 mln kraj.. Ople Astra i Insygnia do tego iPady i laptopy apple.

Gdzie zarejestrować paragon fiskalny do loterii?

rejestracja paragonówRejestracji paragonu fiskalnego można dokonać na oficjalnej stronie wydanej przez Ministerstwo Finansów znajdującej się pod bezpiecznym https adresem: loteriaparagonowa.gov.pl. Nie używajcie innych stron do rejestracji. Po pierwszej rejestracji otrzymacie unikatowy kod potrzebny do zalogowania się na konto. Konto powstaje po zarejestrowaniu pierwszego fiskalnego paragonu. Tu warto dodać, że w loterii mogą brać udział tylko takie paragony. Nie liczą się faktury, potwierdzenia i rachunki. Jest to więc loteria dotycząca zmniejszenia szarej strefy vat w obrocie detalicznym.

 

Wszystko byłoby fajnie i atrakcyjnie i w ogóle.. gdyby nie fakt, że wpisywanie wszystkich numerków z paragonu na stronę jest strasznie nużącym zajęciem. Trzeba przepisać długaśny nr. nip podatnika, datę wystawienia, nr. transakcji sklepowej. Specjalny nr. identyfikacyjny kasy fiskalnej, kwotę brutto, do tego swój mail iinne dane.. Trochę roboty jest, czy się opłaca za te nagrody, każdy oceni sam.

 

 

czwartek, 08 października 2015, ravaume

Polecane wpisy